شرکت های همکار وانا دارو گستر

مجموعه وانا دارو گستر درجهت تضمین کیفی محصولات دارویی خود، دقت خاصی در انتخاب شرکت ها و مجموعه های تولید کننده می نماید. برندهایی خوشنام که از یک نظر مورد اعتماد مخاطب می باشند و از منظری دیگر، مورد تایید سازمان غذا و داروی کشور نیز قرار گرفته اند. این مجموعه ها هر یک، علی رغم سابقه طولانی و درخشان در تولید محصولات دارویی، مسلط به متدها و روش های نوین تجاری نیز می باشند.

داروسازی امین

شرکت داروسازی امین در سال  1363 در جنوب غربی اصفهان و در شهرستان فلاورجان تاسیس گردیده و در سال 1369 با تولید شش محصول به بهره برداری رسیده است. خطوط تولید شامل بخش های جامدات و مایعات خوراکی بوده و در حال حاضر بالغ بر یک میلیارد و سیصد میلیون واحد اشکال داروئی( شامل قرص های ساده و روکشدار، کپسول های Hard، Soft، قطره های خوراکی، شربت و سوسپانسیون) تولید و عرضه می  نماید. علاوه بر گواهی GMP – ISO 14001 –  ایمنی و بهداشت حرفه ای ISO 18001 – ISO 17025 ، طی دو مرحله موفق به اخذ لوح کیفیت و نشان اهتمام رهگیری و ردیابی کنترل اصالت TTAC از سازمان غذا و دارو گردیده است.

داروسازی تهران دارو

این شرکت یکی از شرکت های با سابقه و توانمند در بازار دارویی کشور می باشد. این شرکت توان تولید محصولا ت دارویی در اشکال دارویی قرص، قرص های روکشدار ، کپسول سخت و کپسول های نرم ژلاتینی را دارد. این مجموعه با بهرهمندی از تیم فنی کارآمد و تیم تولید با سابقه شرایط بسیار مساعد در تولید محصولات دارویی و مکمل را دارا می باشد.

داروسازی کارن

شرکت داروسازى کارن فعالیت خود را از سال 1378 به عنوان اولین شرکت تولید کننده مکمل هاى دارویى، غذایى، ورزشى و فرمولاهاى انترال، آغاز کرد و هم اکنون با 18 خط تولید و بیش از 160 نوع مکمل، دارو و فرمولاى مختلف یکى از خوشنام ترین برندهاى مکمل در میان محصولات داخلى و خارجى کشور می باشد.
 از آنجا که تولید محصول سالم و با کیفیت از اهداف مجموعه کارن است، این شرکت علاوه بر مجوزهاى لازم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکى و وزارت صنایع و معادن، گواهینامه هاى ISO9001 ،  HACCP، ISO 22000، ISO14001 ،DQS آلمان، GC MARK و HALAL  را دریافت نموده و بعد از سال ها کسب تجربه و اعتبار، با دریافت گواهینامه GMP  در سال 1395، به صنعت فاخر داروسازی کشور وارد شد و خط جامدات خود را در فضایی با متراژ بیش از 10000 متر مربع به بهره بردارى رساند.
داروسازی کارن از نمیه اول سال 1397 تولید چندین دارو در گروه های مختلف را آغاز کرد.
لازم بذکر است یکى از پیشرفته ترین و بزرگترین خطوط سافت ژل منطقه متعلق به شرکت داروسازى کارن است.

داروسازی جالینوس

شرکت داروسازی جالینوس در تیر ماه سال 1356 با نام شرکت ریتا فارم تاسیس و تحت شماره 28987 در اداره ثبت شرکت های تهران با سرمایه اولیه سه میلیون ریال به ثبت رسید و در خیابان ولیعصر نبش بزرگمهر با 6 قلم فرآورده دارویی فعالیت خود را آغاز نمود.

داروسازی یاس کویر میبد

شرکت داروسازی یاس کویر میبد (سهامی خاص) در تاریخ 1388/02/28 به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس و طی شماره 761 در اداره ثبت شركتهاي شهرستان صدوق به ثبت رسیده است و درتاریخ 1388/02/28 به اداره ثبت شركتهاي شهرستان میبد انتقال یافته و تحت شماره 975 به ثبت رسیده است. مرکز اصلی وکارخانه شرکت در یزد-میبد-شهرک صنعتی جهان آباد واقع میباشد . شرکت در زمینی به مساحت 28000 متر مربع تاسیس و تاکنون بیش از 9000 متر بنای تولیدی، آزمایشگاه، انبار و اداری در آن احداث شده است همچنین 20000 متر مربع از این مساحت فضای مناسب برای طرح های توسعه میباشد. موضوع فعالیت شرکت طبق ماده 2 اساسنامه تهیه فرآورده های دارویی و بسته بندی آنها به اشکال قرص، کپسول، پماد، شربت آمپول و سرنگ آماده و غیره از مواد شیمیایی و گیاهی، واردات و صادرات و عملیات بازرگانی و تدارک محصولات مورد نیاز کارخانه، خرید و فروش کلیه اقلام دارویی و مواد بسته بندی از شرکتهای داخلی و خارجی و اطلاع رسانی دارویی و عقد پیمان با اشخاص حقیقی و حقوقی، سرمایه گذاری با موسسه مالی و بانک ها و نیز اشخاص حقیقی و حقوقی و تامین نیروی انسانی داخلی و خارجی است .

داروسازی باریج

شرکت باریج اسانس (سهامی خاص)، در زمینه تولید و فرآورده های طبیعی دارویی (انسانی و دامپزشکی)، آرایشی بهداشتی، مکمل و غذایی در انواع و اشکال مختلف، از طریق تحقیق و توسعه مبتنی بر دانش روز داروسازی و ترویج فرآورده های طبیعی (گیاهی و سنتی) با پایبندی به مسئولیت های اجنماعی، در راستای بهبود کیفیت زندگی و سلامت جامعه ملی و بین المللی فعالیت می نماید.

شرکت داروسازی فاتک شیمی

شرکت داروسازی فاتک شیمی پارس؛ اکسیری از دانش، تجربه، تخصص و باور تلاشگرانی است که با نگرش و اعتقادی راسخ به اهداف متعالی در جهت ایجاد رضایت مصرف کنندگان محصولات این شرکت قدم بر می دارند.
تدوین هرگونه سیاست توسعه ای در جهت رسیدن به کسب حداکثر رضایتمندی بیماران محترم، همانا خلق بالاترین ارزش برای این مجموعه می باشد. در این بین حصول رضایت کارکنان توانمند، متعهد و متخصص این شرکت داروسازی نیز در برنامه کاری ما قرار گرفته است و بدین منظور افزایش بهره وری، بهبود مستمر شرایط، ارتقای دانش و در نهایت حفظ نامی نیک از این شرکت داروسازی در صدر اولویت ها و برنامه های مدیران شرکت داروسازی فاتک شیمی پارس قرار دارد.

داروسازی تهران شیمی

شرکت داروسازی تهران شیمی یکی از برترین شرکت های داروسازی ایران، در خرداد ماه سال ۱۳۳۵ خورشیدی توسط دکتر عبداله رضاعی و برادران پایه گذاری شد. این شرکت در ابتدا به واردات دارو پرداخت اما از همان هنگام، به فکر احداث یک واحد داروسازی در ایران بود.
در فاصله زمانی نه چندان دور، با همراهی دو مرکز بزرگ داروسازی آلمان یعنی: “Boehringer Mannheim” و “chemie grünenthal” به عنوان شریک، همکار و پشتیبان علمی، تهران شیمی شروع به ارائه تولیدات دارویی نمود و با افزودن و تجهیز کردن کارخانه به مدرنترین دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و آزمایشگاه های کنترل کیفیت و انبار کنترل و… در جنب کارخانه به گسترش فعالیت های خود در راستای پاسخگویی به نیازمندی های حوزه سلامت کشور ادامه داد.

داروسازی خوارزمی

شرکت داروسازی خوارزمی در سال 1342 فعالیت خود را درمرکزتهران و با نام ماکس آغاز نمود وسپس ضمن تغییر نام به شرکت داروسازی خوارزمی به غرب تهران و به شهرک استقلال انتقال یافت.
شرکت داروسازی خوارزمی در زمینی به مساحت 24000 مترمربع واقع گردیده و دارای 2 ساختمان مجزای در حال بهره برداری با کاربری تولید و اداری میباشد. واحد تولید در فضایی به وسعت 7000 مترمربع در 2 طبقه احداث گردیده و تمامی خطوط تولیدی این شرکت مشتمل بر ساخت انواع قرص، کپسول، شربت، قطره خوراکی، پماد، اسپری و آنتی بیوتیک های  خوراکی را مطابق با قوانین GMP   در بر می گیرد. با توجه به طرح های توسعه ی تهیه شده در زمینه تولید محصولات متنوع و افزایش خطوط تولیدی و همچنین به منظور گسترش و توسعه واحدهای تحقیقات و R&D و بهبود فضای واحدکنترل کیفیت شرکت،  ساخت ساختمانی به مساحت 1200 مترمربع و درسه طبقه دردست اجرا است. این شرکت با همکاری و همیاری واحدهای هم گروه خود مشتمل بر شرکت پخش سراسری دارویی التیام، شرکت کیمیااثرسلامت، شرکت پلاسمای خوارزمی  نسبت به تکمیل زنجیره تامین همچنین محصولات  اقدام کرده است.

کلیه حقوق این پرتال برای وانا دارو محفوظ می باشد.