مراکز پخش و توزیع دارو

شرکت پخش فردوس

شرکت پخش فردوس با دراختیار داشتن ۷۶۸ نفر نیروی انسانی متخصص و با تجربه، ۴۷۰۰۰ متر مربع انبار، بیش از ۷۰۰۰ متر مربع فضای اداری، ۱۹ مرکز تووزیع ،۸ دفتر فروش و بهره گیری از ۱۴۹ دستگاه خودرو سنگین، نیمه سنگین و سبک به صورت شبانه روزی مشغول خدمت رسانی به داروخانه ها و مراکز درمانی در اقصی نقاط کشور می باشد.

شرکت پخش هجرت

شرکت پخش هجرت با هدف توزیع و فروش دارو، تجهیزات پزشکی، مکمل های غذایی و محصولات بهداشتی با کیفیت مطلوب، ضمن دارا بودن ۱۹ مرکز استانی و تحت پوشش قرار دادن کلیه داروخانه ها، بیمارستانها و مراکز درمانی در سراسر کشور و با بهره‌گیری از تجهیزات و فناوری‌های نوین و رعایت کلیه اصول انبارش و توزیع دارو توانسته است در جایگاه دوم از نظر سهم بازار در بین بیش از سی شرکت فعال در فضای رقابتی صنعت توزیع دارو قرار گیرد.

دارو گستر نخبگان

شرکت پخش داروگستر نخبگان ( سهامی خاص ) از شرکتهای پخش سراسری فعال در توزیع داروهای انسانی در سراســــر کشور می باشد.این شرکت در سال ۱۳۸۵ ثبت و فعالیت خود را در سال ۱۳۸۹ رسما آغاز نمود. این شرکت با بهره مندی از پرسنل کارآمد و توانمند در دپارتمانهای مربوطه و با داشتــــن امکانات گسترده و بهره برداری از متد مدیـــــریت روز و قرار داشتن در هلدینگ دارویی قوی و کارامد (شرکتهای تهران شیمی – ایران هورمون – تهران دارو – آفا شیمی و حکیم) واردصنعت توزیع دارو شده است.

شرکت بهستان پخش

شرکت بهستان پخش در آذرماه سال ۱۳۸۵ با هدف توزیع دارو در سراسر کشور آغازبه کار نمود و اینک بیش از ۶۰۰ قلم دارو و مکمل های غذائی از کمپانی های  معتبرخارجی و ایرانی را در سبد خود دارد .

شرکت پخش طب نوین

طب نوین، گروهی فعال در حوزه سلامتی می باشد که با کادر حرفه ای و با تجربه خود، بصورت تخصصی در زمینه های تولید، واردات و توزیع دارو، تجهیزات پزشکی و مکمل های غذایی مشغول به فعالیت بوده است. شرکت پخش سراسری تجهیزگران طب نوین (سهامی خاص) در سال ۱۳۷۹ با شماره ۱۶۱۳۶۸ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید که پس از ۵ سال واردات تجهیزات پزشکی به منظور توزیع محصولات خود، مجوز فعالیت را از اداره کل دارو و مواد مخدر در مرداد ماه سال ۱۳۸۵ در زمینه توزیع داروهای انسانی، مکملهای دارویی، غذایی و تجهیزات پزشکی اخذ نمود و با تلاش مستمر در جهت راه اندازی شعب و توزیع سالم و بهینه دارو موفق به اخذ پروانه دائم فعالیت از آن اداره گردید. مجوز توزیع فرآورده های آرایشی و بهداشتی را نیز در سال ۱۳۹۲ کسب نمود.

شرکت پخش الیت دارو

شرکت الیت دارو با سرمایه گذاری کاملا خصوصی از سال ۱۳۸۴ تاسیس شده و هدف از تاسیس آن توزیع انحصاری محصولات تولیدی و وارداتی شرکت اکتور کو و خدمت رسانی متمرکز در این بخش به مشتریان بوده است. در ابتدای سال ۱۳۹۳ هیات محترم مدیره تصمیم به توسعه و افزایش ضریب نفوذ خود در بازار نمودند که به همین منظور سرمایه گذاریهای وسیعی برای تکمیل زیر ساختهای مورد نیاز انجام شد.این زیر ساختها عبارت بودند از راه اندازی زنجیره توزیع سرد ، راه اندازی مراکز توزیع جدید ،توسعه و تکمیل مراکز توزیع موجود ، تکمیل ناوگان توزیع و به روز رسانی سیستم های نرم افزاری و فرآیندهای سازمانی شرکت.

سینا پخش ژن

شرکت توزیع سیناپخش یک شرکت تجاری, خدماتی است که با هدف توزیع انواع داروهای انسانی، تجهیزات پزشکی , آرایشی , بهداشتی و توزیع و فروش به سراسر کشور فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت با بهره‌گیری از تجهیزات و فناوری‌های نوین و رعایت کلیه اصول انبارش و توزیع دارو در سطح استانداردهای جهانی، پا به عرصه رقابت در صنعت توزیع و پخش دارویی گذاشته است.

شرکت داروگستر باریج اسانس

شرکت پخش داروگستر حلقه واسطه ای است میان تأمین کنندگان، مشتریان و مصرف کنندگان نهایی که با به کارگیری آخرین فناوری ها و تکنولوژی های روز دنیا، تلاش میکند با تأمین به موقع نیاز مشتریان گام های موثری در برآورده سازی انتظارات ذینفعان بردارد.

شرکت پخش دایا دارو

شرکت پخش دایا دارو در سال ۱۳۸۶ توسط شرکت دایا طب و به عنوان پخش سراسری تاسیس گردید. این شرکت با تکیه بر کالاهای وارداتی شرکت دایا طب و تجربیات گروه دایا در زمینه پخش فرآورده های بهداشتی و غذایی روند رو به رشد خود را آغاز نمود و موفق شد تا سال ۱۳۹۴ با ۱۳ مرکز پخش و انبار مرکزی ملکی در نزدیکی تهران به فعالیت خود ادامه دهد . با توجه به افزایش تعداد پخشها و سخت شدن رقابت در بازار دارویی و افت جایگاه شرکت پخش دایا دارو در رنکینگ تصمیم بر آن شد که با مهندسی مجدد ساختار شرکت با توانی مضاعف در بازار دارویی حضور فعال خود را به نمایش بگذارد . لذا از آذر ماه ۱۳۹۴ مذاکراتی جهت اضافه شدن شرکتهای تولیدی برای حضور در سهامداری پخش دایا دارو آغاز گردید.

شرکت سلامت پخش هستی

شرکت سلامت پخش هستی به‌ عنوان یکی از شرکت‌های زیر مجموعه گروه صنعتی گلرنگ در بهمن ماه سال ۱۳۸۹ با هدف تهیه و پخش سریع، مطمئن و سراسری داروهای تولید داخل و وارداتی و زنجیره سرد، محصولات سلولزی، تجهیزات پزشکی، مکمل‌های غذایی و محصولات بهداشتی مورد نیاز کشور، با استفاده از تجربه و امکانات موجود در گروه صنعتی گلرنگ تأسیس شد.این شرکت که از شرکت‌های سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ محسوب می‌شود، ۱۷ شعبه در شهرهای مختلف کشور دارد.شعب تهران، مازندران، خوزستان، شیراز، مشهد، ‌اصفهان و همدان از جمله شعب این شرکت است.

شرکت محیادارو

شرکت محیادارو به همت مرحوم احمد منتظری به عنوان اولین شرکت پخش خصوصی در زمینه توزیع محصولات دارویی، مکمل های غذایی و محصولات آرایشی و بهداشتی و تجهیزات پزشکی از سال ۱۳۸۳ شروع به فعالیت نمود. این شرکت در سال اول فعالیت خود با ۱۵ قلم محصول توانست با پوشش استان تهران بصورت متمرکز و پوشش چندین استان در قالب نمایندگی، حضور خود را به صورت رسمی در بازار دارویی کشور آغاز و نهادینه نماید.
شرکت محیادارو از سال ۱۳۸۳ تاکنون با تکمیل زنجیره تامین و به کارگیری نیروی انسانی متخصص و بهره مندی از دستاوردهای جدید توانسته رشد و توسعه شرکت را به صورت مستمر محقق نموده و به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های پخش در زمینه توزیع محصولات دارویی و مکمل های غذایی، محصولات آرایشی و بهداشتی، تجهیزات پزشکی و یکی از پیشگامان موفق خصوصی سازی صنعت توزیع دارو در کشور شناخته شود.

شرکت پخش التیام

شرکت پخش التیام با نام ثبت شده شرکت داروسازان التیام، در سال ۱۳۸۷ با سرمایه گذاری هولدینگ خوارزمی و با هدف ارتقاء توزیع مویرگی دارو ، مکمل و ملزومات پزشکی در سراسر کشور تأسیس شد.

با افتتاح ۲۴ مرکز توزیع در سراسر کشور، تمامی نقاط کشور از جمله مناطق محروم و دورافتاده نیز تحت پوشش شرکت داروسازان التیام قرار گرفت.

کیفیت و سرعت ارائه خدمات و برقراری کامل زنجیره سرد، رعایت اصول GDP و GSP ، تکمیل سبد کالای دارویی، مکمل و ملزومات، بهره گیری از فناوری اطلاعات و تصمیم گیری داده محور و تنوع بخشی به خدمات در جهت حصول رضایت مشتریان، سرلوحه فعالیت های شرکت داروسازان التیام قرار دارد.

کلیه حقوق این پرتال برای وانا دارو محفوظ می باشد.