Vanatonin

Melatonin 3mgt
Helps Regulate Sleep Cycle Fast Absorbing

درمان کامل اختلالات بی خوابی
درمان و کاهش چشمگیر
سردردهای مزمن خوشه ای. محافظت از سلول ها
تقویت سیستم ایمنی بدن.
درمان اختلالات فصلی (S.A.D).
درمان بی خوابی و افزایش طول مدت خواب در افراد مسن.
تنظیم خواب افرادی که در شیفت‌ های عصر یا شب کار می‌کنند.
مصرف ملاتونین به عنوان مکمل غذایی، ممکن است گسترش سرطان را در بدن متوقف کند یا به تأخیر بیندازد، دستگاه ایمنی را تقویت کند و فرایند پیری را کُند کند.

30 Tablets – محصول واناتونین به شکل قرص زیرزبانی می باشد. این شکل دارویی به دلیل آزادسازی دارو در دهان و جذب کامل آن توسط گیرنده های مخاطی دهان به اثربخشی سریعتر و افزایش جذب کمک شایانی می نماید.

1-2 Tablets Per Day

در دمای اتاق و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

هورموني است كه به طور طبيعي از غده پینه آل ترشح مي گردد.سطح سرمي ملاتونين طبيعي خون در يك ريتم مشخص توسط ساعت فيزيولوژيك بدن تنظیم مي شود و مشخص شده است که سطح سرمي ملاتــونين در شب افزايـــش مــي يابد. مكمل ملاتونين در برخي انواع بي خوابي هاي ناشي از كارهاي شيفتي و ساير اخــتلالات خــواب مصرف مي شود. از ديـــگر اثــرات مـــلاتونين مــي توان به درمـــان اختلال خلقي فصلي (S.A.D) و پيشگيري يا كاهش مشكلات خواب يا گيجي پس از جراحي اشاره نمود. قسمت عمده مكمل Vanatonin خورده شده در هنگام جذب از دستگاه گوارش در عبور اوليه از كبد متابوليزه شده و غيرفعال مي گردد. در نتيجه فراهمي زيستي (bio equivalency) اشكال دارويي خوراكي كاهش مي يابد. شکل دارویی واناتونین:محصول واناتونین به شكل قرص زيرزباني مي باشد.اين شكل دارويي به دليل آزادسازي دارو در دهان و جذب كامل آن توسط گيرنده هاي مخاطي دهان به اثربخشي سريعتر وافزايش جذب كمك شاياني مي نمايد.

  • جذب بالا و شروع اثرسریع بدلیل فرم زیرزبانی قرص ها
  • کمک به درمان بی خوابی و تنظیم سیکل خواب و بیداری
  • دارای اثرات مثبت در مدیریت بیماری کرونا