FlexEffects

SOLUBLE EGGSHELL MEMBRANE

با توجه به غنای غشاء پوسته تخم مرغ، اخیراً از این ماده به عنوان یک مکمل استفاده های زیادی می شود. ترکیبات کلاژنی موجود در آن بیشتر با تمرکز بر روی درمان درد مفاصل و شرایط آرتریتی مورد استفاده قرار می گیرند، این مواد پپتایدی-پروتئینی به واسطه دارا بودن وزن ملوکولی خیلی کم به راحتی از طریق سیستم گوارش جذب بدن می شوند.

  • استخوان سازی و ترمیم مفاصل
  • درمان رماتیسم مفصلی
  • درمان دردهای آرتروز
  • ضد التهاب

30Capsules

یک عدد کپسول در روز

در دمای اتاق و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

فلکس افکتز®

محصولی کاملاً طبیعی حاصل فرآوری هیدرولیز ممبران داخلی پوسته تخم مرغ است. این محصول حاوی مقادیر قابل توجهی از انواع کلاژن پپتایدها، الاستین، دسموسین، ایزودسموسین، انواع گلیکوزآمینوگلیکان ها و فاکتور رشد تغییر دهنده بتا 1 می باشد. فلکس افکتز®برند متعلق به شرکت Custom Collagen Inc امریکا است و مواد موثره آن تماماً از منابع داخل امریکا تهیه شده اند. هیچ یک از مواد موثر و جانبی این محصول حاوی هیچ نوع مواد شیمیایی و نگهدارنده نیستند و در فرایند تولید آن نیز از هیچ نوع مواد شیمیایی استفاده نشده است.

غشاء (ممبران) پوسته تخم مرغ

غشاء پوسته تخم مرغ یا غشاء پوسته، پرده شفاف و نازکی است که زیر پوسته سخت تخم مرغ، و بین آن و سفیده تخم مرغ را پوشش میدهد، این غشاء سرشار از فیبر، پروتئین و انواع پپتایدها مانند انواع کلاژن ها می باشد. همچنین غشاء پوسته تخم مرغ حاوی گلیکوزآمینوگلیکان هایی مانند درماتان سولفات، کندروایتین سولفات و همچنین انواع گلیکوپروتئین ها شامل زیر گروهایی مانند هگزوزآمین ها و از آنجمله گلوکزامین است. از دیگر ترکیبات موجود در غشاء پوسته تخم مرغ می توان به اسید هیالورونیک، سیالیک اسید، دسموزین، ایزو دسموسین، کاناللومین، لسیل اکساید، لیزوزیم، بتا-ان-استیل گلوکزامینیداس اشاره کرد.

  • تقویت انعطاف‌پذیری مفاصل و کاهش درد مفاصل و بهبود آرتروز، روماتیسم مفصلی و استخوان سازی
  • حاوی کلاژن هیدرولیز شده با جذب بالا
  • دارای خواص ضد التهاب قوی