• تولید قراردادی مکمل های تغذیه ای

  این شرکت به جهت بهره مندی از دانش فنی تولید محصولات مکمل و با استفاده از مواد اولیه مصرفی دارای بالاترین استاداردهای بین الملی، اقدام به تولید قراردادی محصولات مکمل نموده است.

 • تولید تحت لیسانس مکمل

  این شرکت درجهت جلوگیری از خروج ارز و بومی سازی تولید محصولات مکمل موفق به تولید تحت لیسانس برخی محصولات مکمل گردیده است.

  این محصولات در دو طبقه محصولات مکمل تغذیه ای و محصولات مکمل ورزشی تحت لیسانس برندهای معتبر جهانی به بازار دارویی کشور عرضه گردیده است.

 • انتقال تکنولوژی

  این مجموعه می کوشد تا تمام توان خود را در جهت بالفعل سازی قابلیت های بالقوه ی تولید کنندگان دارویی کشور، در خصوص تولیدات محصولات با تکنولوژی بالا به کار گیرد. تاکنون این مجموعه موفق به اتمام پروسه انتقال تکنولوژی تولید محصولات دارویی برای چندین مجموعه معظم دارویی کشور گردیده است که این محصولات در بازار دارویی موفقیت های درخوری را نیز کسب نموده است. همچنین چندین فرآیند انتقال تکنولوژی نیز در حال حاضر در جریان بوده که در سال جاری تکمیل و تجاری سازی خواهد گشت.

زمینه فعالیت وانا دارو گستر

این شرکت در سال 1384 با نام “پلاسما دارو” ثبت و در سال 1391 فعالیت رسمی خود را با مدیریت جدید و نام “وانا دارو گستر” آغاز نمود. این شرکت در زمینه های مختلفی در بازار دارویی کشور فعالیت دارد که از آن دست می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • واردات محصولات دارویی

  واردات محصولات دارویی با کیفیت و قیمت های رقابتی مورد تایید بالاترین مراجع قانونی دارویی دنیا (USFDA) در اولویت این مجموعه گرفته است.

 • واردات مواده موثره دارویی و مواد جانبی دارویی

  این شرکت در جهت کمک به تولید داخلی محصولات دارویی و با پیروی از خط مشی خود بر قیمت های رقابتی برای محصولات با کیفیت، اقدام به واردات طیفی از مواد موثره دارویی داروها نموده است. این مواد موثره در حال حاضر توسط بسیاری از شرکت های معظم داخلی در حال مصرف بوده و در بالاترین سطح کیفیت قرار دارد.

 • تولید قراردادی محصولات دارویی

  این شرکت با توجه به ارتباطات بین المللی با منابع تامین تکنولوژی و بهره مندی از متخصصین تحقیق و توسعه خبره داخلی ، اقدام به تولید محصولات دارویی در کارخانجات مورد تایید سازمان محترم غذا و دارو در داخل کشور نموده است. محصولات تولیدی این مجموعه غالبا فاقد تولیدکننده ی داخلی بوده اند و تا پیش از این بصورت صرفا وارداتی در بازار دارویی وجود داشته اند.