شرکت داروسازی تهران شیمی

شرکت داروسازی تهران شیمی در زمره ی بهترین شرکت های داروسازی ایران و نیز بزرگ ترین شرکت های داروسازی ژنریک در خاورمیانه می باشد. این مجموعه با حدود نیم قرن تجربه در صنعت دارویی کشور، سبد کالایی بالغ بر یکصد نوع محصول دارویی ارائه می نماید و به این شکل نقش مهمی را در رسته دارو و درمان کشور ایفاء می نماید.

شرکت ایران هورمون

شرکت ایران هورمون در سال ۱۳۴۲ تحت نام ایران ارگانون فعالیت خود را در زمینه تولید داروهای هورمونی آغاز نموده است. آرمان این شرکت تلاش برای جامعه ای سالم تر که در جهت نیل به این هدف توسعه و بروز رسانی خطوط و دستگاههای تولید از اولویت های این سازمان می باشد .ایران هورمون همچنین دارای گواهینامه های متعدد و معتبر از جمله سازمان حفاظت محیط زیست و مدیریت کیفیت ISo9001-2008 و اشتهار به کیفیت از سازمان غذا و دارو می باشد.

داروسازی تهران دارو

این شرکت یکی از شرکت های با سابقه و توانمند در بازار دارویی کشور می باشد. این شرکت توان تولید محصولا ت دارویی در اشکال دارویی قرص، قرص های روکشدار ، کپسول سخت و کپسول های نرم ژلاتینی را دارد. این مجموعه با بهرهمندی از تیم فنی کارآمد و تیم تولید با سابقه شرایط بسیار مساعد در تولید محصولات دارویی و مکمل را دارا می باشد.

شرکت آفاشیمی

شرکت آفاشیمی فعالیت خود در زمینه تولید محصولات آتنی بیوتیک را از نیمه دوم سال ۱۳۸۶ و درست پس از ساخت کارخانه و نصب ماشین آلات و با مدیریت جدید و انتخاب اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل آغاز نمود. این مجموعه توان تولید اشکال دارویی قرص ، کپسول و ویال های تزریقی آنتی بیوتیک را دارا می باشد.

شرکت داروسازی حکیم

شرکت داروسازی حکیم که در گذشته با نام ایران لپتی شناخته می شد، در سال ۱۳۴۱ در تهران تاسیس شد. ین شرکت طی ۵ دهه فعالیت رشد و توسعه مداومی را تجربه کرده است. در حال حاضر حکیم قابلیت تولید انواع داروها نظیر قرص، قرص روکش دار، کپسول های ژلاتینی سخت، کپسول های سافت ژل، قطره خوراکی، شربت، سوسپانسیون خوراکی، محلول موضعی، ژل موضعی، کرم موضعی و پماد را دارد. همچنین شرکت حکیم بطور پیوسته در تلاش برای افزایش قابلیت های تولید می باشد.

کلیه حقوق این پرتال برای وانا دارو محفوظ می باشد.