فرصت‌های شغلی در مجموعه وانا دارو گستر

اگر به استعداد و خلاقیت خود باور دارید، به جمع ما بپیوندید

شرکت وانا دارو گستر، با ایجاد محیطی خلاق، پویا، تخصصی و صمیمی، در سایۀ تعهدات سازمانی و مسئولیت های اخلاقی در تلاش است امکان خلق آینده‌ای درخشان را برای همه آنان که به قابلیت ها و توانمندی های خود ایمان دارند فراهم نماید و در فضایی با تکیه بر تخصص و علاقمندی های فردی و همچنین مهارت های مدیریتی با استفاده از جدیدترین دستاوردهای روانشناسی سازمانی و علوم رفتاری، به اثربخشی هرچه بیشتر و خلاقانه‌تر در بخش منابع انسانی دست یابد. نقش شما در این مجموعه از لحظۀ ورودتان آغاز خواهد شد برای تغییر سبک زندگی تان مبارزه کنید و بهترین ها را با تمام وجود لمس کنید. شاید یکی از مهمترین نقاط قوت ما، روحیۀ مسئولیت‌پذیری در برابر اعضاء و تعهد به عملکرد و کار گروهی است که آن را پذیرفته‌ایم و در آن پذیرفته شده‌ایم.

کارشناس بازرگانی خارجی

اخذ استعلام از تامین کنندگان خارجی پس از دریافت برگه سفارش خرید خارجی تایید شده توسط مدیر عامل، پیشنهاد انتخاب تامین کننده مناسب از بین استعلام های اخذ شده از نظر حداکثر انطباق با سفارش داده شده، جستجو برای یافتن تامین کنندگان مناسب و مذاکره و اخذ نمونه از آنها، پیگیری پرداخت ها به تامین کنندگان از واحد مالی، تحویل مدارک لازم به بخش اداری بازرگانی جهت ثبت سفارش و …

نماینده علمی (مدرپ)

فارغ‌التحصیل در یکی از رشته‌های گروه پزشکی مانند پزشکی، داروسازی، دامپزشکی، پرستاری، فیزیولوژی و سایر رشته‌های مرتبط در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد جهت انجام امور مربوط به نمایندگان علمی (تجویز تولیدات و محصولات مجموعه وانا دارو گستر در موقعیت های جغرافیایی از پیش تعیین شده به عنوان نماینده تخصصی و علمی شرکت Medical Sales Reps).

کارشناس فروش و مذاکره

به منظور توسعه فعالیت‌ها و تکمیل تیم فروش از افراد خلاق و توانمند در حوزه‌ی اصول و فنون مذاکره و برقراری ارتباط موثر با مشتری دعوت به همکاری می‌نماید. ویژگی اصول و فنون مذاکره و مهارت‌های ارتباطی کارشناس فروش نقش مهمی در بازاریابی و افزایش فروش محصولات دارد. متقاضیان این شغل می بایست توانایی تجزیه، تحلیل و پاسخ‌گویی صحیح و جهت دار در جایگاه یک مشاور را داشته باشند.