شرکت های همکار انا دارو

مجموعه وانا دارو گستر درجهت تضمین کیفی محصولات دارویی خود، دقت خاصی در انتخاب شرکت ها و مجموعه های تولید کننده می نماید. برندهایی خوشنام که از یک نظر مورد اعتماد مخاطب می باشند و از منظری دیگر، مورد تایید سازمان غذا و داروی کشور نیز قرار گرفته اند. این مجموعه ها هر یک، علی رغم سابقه طولانی و درخشان در تولید محصولات دارویی، مسلط به متدها و روش های نوین تجاری نیز می باشند.

داروسازی امین

شرکت داروسازی امین در سال  ۱۳۶۳ در جنوب غربی اصفهان و در شهرستان فلاورجان تاسیس گردیده و در سال ۱۳۶۹ با تولید شش محصول به بهره برداری رسیده است. خطوط تولید شامل بخش های جامدات و مایعات خوراکی بوده و در حال حاضر بالغ بر یک میلیارد و سیصد میلیون واحد اشکال داروئی( شامل قرص های ساده و روکشدار، کپسول های Hard، Soft، قطره های خوراکی، شربت و سوسپانسیون) تولید و عرضه می  نماید. علاوه بر گواهی GMP – ISO 14001 –  ایمنی و بهداشت حرفه ای ISO 18001 – ISO 17025 ، طی دو مرحله موفق به اخذ لوح کیفیت و نشان اهتمام رهگیری و ردیابی کنترل اصالت TTAC از سازمان غذا و دارو گردیده است.

داروسازی تهران دارو

این شرکت یکی از شرکت های با سابقه و توانمند در بازار دارویی کشور می باشد. این شرکت توان تولید محصولا ت دارویی در اشکال دارویی قرص، قرص های روکشدار ، کپسول سخت و کپسول های نرم ژلاتینی را دارد. این مجموعه با بهرهمندی از تیم فنی کارآمد و تیم تولید با سابقه شرایط بسیار مساعد در تولید محصولات دارویی و مکمل را دارا می باشد.

داروسازی فندا

شرکت داروسازی فناوری های نوین دارویی آتیه (فندا) به عنوان یکی از مدرنترین صنایع داروسازی کشور می باشد که به منظورتولید انبوه فرآورده های دارویی احداث و در سال ۱۳۹۲ مورد بهره برداری قرار گرفته است. این کارخانه تولید کننده انواع فرآورده های دارویی جامد اعم از قرص ساده ، روکشدار ،قرص آهسته رهش و کپسول با ظرفیت سالانه قریب به نیم میلیارد عدد می باشد.

داروسازی رها

شرکت داروسازی رها اصفهان (سهامی خاص) در شهرک صنعتی صفه واقع در۷ کیلومتری جنوب شهر تاریخی و زیبای اصفهان احداث شده است. عملیات اجرائی واحدهای داروسازی این شرکت در سال ۱۳۸۳ آغاز و در سال ۱۳۸۹ به مرحله بهره برداری رسیده است.

این شرکت دارای واحدهای تولیدی جهت تهیه مواد اولیه و انواع فرآورده‌های داروئی و بهداشتی و توزیع و فروش محصولات داروئی و بهداشتی جهت مصارف داخلی و صدور به خارج از کشور می باشد.

داروسازی شهردارو

شرکت داروسازی شهردارو با بیش از ۵ دهه حضور مستمر در صنعت دارو در سال ۱۳۴۳ تحت عنوان فارمکس(شهر دارو) پروانه ثبت خود را دریافت و در سال بعد موفق به کسب پروانه تاسیس کارخانه خود گردید و در طی سال‌های ۱۳۴۴ تا ۱۳۵۱ در حال امور آماده‌سازی و ساخت و ساز بخش‌های مختلف کارخانه بود و از سال ۱۳۵۱ رسما کار تولید محصولات خود را با دو خط تولید مایعات و جامدات آغاز نمود. مچنین نقطه عطف پیشرفت‌های این شرکت را می‌توان از سال ۱۳۸۰ به بعد دانست که با ورود مجهزترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها و همچنین وجود نیروهای متخصص دانشگاهی و مجرب توانست گام‌های بزرگی را در صنعت داروسازی کشور بردارد. شرکت داروسازی شهر دارو با قدمتی بیش از ۴۰ سال در عرصه فرمولاسیون و تحقیقات دارویی و تولید اشکال مختلف دارویی، آرایشی و بهداشتی به عنوان یکی از کامل‌ترین مجموعه‌های دارویی کشور می‌باشد.

کلیه حقوق این پرتال برای وانا دارو محفوظ می باشد.