شرکت های همکار انا دارو

مجموعه وانا دارو گستر درجهت تضمین کیفی محصولات دارویی خود، دقت خاصی در انتخاب شرکت ها و مجموعه های تولید کننده می نماید. برندهایی خوشنام که از یک نظر مورد اعتماد مخاطب می باشند و از منظری دیگر، مورد تایید سازمان غذا و داروی کشور نیز قرار گرفته اند. این مجموعه ها هر یک، علی رغم سابقه طولانی و درخشان در تولید محصولات دارویی، مسلط به متدها و روش های نوین تجاری نیز می باشند.

داروسازی امین

شرکت داروسازی امین در سال  ۱۳۶۳ در جنوب غربی اصفهان و در شهرستان فلاورجان تاسیس گردیده و در سال ۱۳۶۹ با تولید شش محصول به بهره برداری رسیده است. خطوط تولید شامل بخش های جامدات و مایعات خوراکی بوده و در حال حاضر بالغ بر یک میلیارد و سیصد میلیون واحد اشکال داروئی( شامل قرص های ساده و روکشدار، کپسول های Hard، Soft، قطره های خوراکی، شربت و سوسپانسیون) تولید و عرضه می  نماید. علاوه بر گواهی GMP – ISO 14001 –  ایمنی و بهداشت حرفه ای ISO 18001 – ISO 17025 ، طی دو مرحله موفق به اخذ لوح کیفیت و نشان اهتمام رهگیری و ردیابی کنترل اصالت TTAC از سازمان غذا و دارو گردیده است.

داروسازی تهران دارو

این شرکت یکی از شرکت های با سابقه و توانمند در بازار دارویی کشور می باشد. این شرکت توان تولید محصولا ت دارویی در اشکال دارویی قرص، قرص های روکشدار ، کپسول سخت و کپسول های نرم ژلاتینی را دارد. این مجموعه با بهرهمندی از تیم فنی کارآمد و تیم تولید با سابقه شرایط بسیار مساعد در تولید محصولات دارویی و مکمل را دارا می باشد.

کلیه حقوق این پرتال برای وانا دارو محفوظ می باشد.